כך תבחרו את הריח המושלם לבית

לבית שלכם יש ריח אופייני – שאתם כבר רגילים אליו ולכן לרוב לא מרגישים בו. גם לגוף שלכם יש ריח טבעי, שאתם יכולים לשנות, או להעצים, עם בושם מתאים שאתם בוחרים.

כמו שאתם בוחרים בושם שיעניק לגוף שלכם ריח מסוים ויצור תחושה מסוימת אצל מי שמריח אותו, כך אתם יכולים לעשות גם בבית. אבל גם אם אתם יודעים איך לבחור את הבושם המתאים לגוף שלכם, השאלה היא – איך בוחרים מפיץ ריח לבית?

כך תבחרו את הריח המושלם לבית

לבחור את הריח לבית מתוך משפחות ריח מתאימות

ניתן לחלק תמציות ריח למבשם אוויר לפי משפחות ריח. זה בדרך כלל הצעד הראשון בבחירת ריח לבית:

  • ריחות לבית בסגנון פרחוני – טבעיים, המשדרים אווירה אביבית, מתקתקה וטבעית.
  • ריחות לבית אוריינטליים – שהם יותר אינטנסיביים ועוצמתיים, כמו וניל, פצ’ולי, קטורת ועוד.
  • ריחות עציים – שמזכירים ריחות של אדמה וטבע.
  • ריח של בית מלון – תערובות המעוררות בעיקר תחושות של ניקיון, אסתטיקה ופינוק.
  • ריח של מרכך כביסה – מעורר תחושות של חום, אהבה, דאגה וניקיון.
  • ריחות של מותגים – ריחות מעוררים זיכרון של בשמי יוקרה
  • ריח של ספא לבית – ריח מעורר תחושה של טיפוח ויוקרה.

כל אחת ממשפחות הריח האלה (ואלה הנזכרים כאן למעלה הן רק דוגמאות – יש עוד הרבה), מספקת סגנון אחר של ריח, תחושות אחרות ואווירה אחרת. כמו משפחות ריח של בשמים, גם כאן אפשר למצוא התאמה אישית ספציפית מתאימה במיוחד לכם ומאפיינת בעיקר את מי שאתם.

ריחות לבית – מה מתאים למי?

אפשר גם לבחור את הריח המתאים לבית לפי האישיות שלכם: ריחות ממריצים ומעוררים, כמו הדרים ופרחים, מתאימים לאנשים נמרצים, פעילים ופעלתניים. ריחות קלאסיים, כמו וניל, פצ’ולי, או בשמי יוקרה – עשויים להתאים לאנשים שאוהבים בית מתוקתק, נקי ומסודר, שחשוב להם לשדר אלגנטיות, רושם ושליטה.

ניחוחות מתוקים ורעננים, כמו ריח של בית מלון, של ספא, או של הים – מתאימים לאנשים שאוהבים לארח, שחשוב להם ליצור תחושה מזמינה ולתת לאורחים שלהם להרגיש בבית, אבל גם להעריך את הבית הנעים והמושקע שהם מתארחים בו. ניחוחות חזקים ודומיננטיים, כמו ריח של מרכך כביסה למשל, יכולים להתאים לבתים שיש בהם בעלי חיים, כדי לנטרל ריחות של בעלי החיים, אך גם לאנשים שאוהבים להגיע לבית המשדר תחושה של חמימות ביתית רכה.

תערובת ריחות – אופציה מושלמת למי שמרגיש שהוא גם וגם, או רוצה ליצור אפקט משולב של כמה קבוצות ריח. מומלץ ליצור תערובת בעזרת מומחים בתחום הריח.

לסיכום, בחירת ניחוח לבית יכולה להיות משימה פשוטה – אם אתם יודעים מי אתם ומה אתם אוהבים, אבל גם אם אתם לא שם כרגע, אנחנו כאן בשבילכם. אם לא הצלחתם לבחור מתוך מגוון הריחות שמופיע בקטלוג שלנו באתר, הצוות המקצועי של MiyoScent ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בבחירת ריח מושלם לבית שלכם. צרו קשר ונשמח לעזור!

כתיבת תגובה