מפיץ ריח לבית גדול

מפיץ ריח לבית גדול יכול להיות מפיץ ריח לחללים גדולים. אך גם מפיצי ריח לבית, מותאמים לחללים קטנים יותר, שניתן לפזר בין חדרים שונים בבית, כדי לקבל שליטה מיטבית בתדירות הריח ועוצמתו – בהתאם לצורך ולטעם האישי שלכם.

בחירה במספר מפיצי ריח לבית גדול, יכולה אף לאפשר לכם לבחור סוגי ריחות שונים לכל חדר – לפי האופי המתאים לחלל והאווירה שאתם רוצים ליצור בו.  אז איזה סוג של מפיץ ריח לבית גדול הכי מתאים לבית שלכם?

מפיץ ריח לבית גדול

מפיץ ריח לבית גדול שעושה בשבילכם את כל העבודה

מפיץ ריח לבית גדול צריך לפזר את הריח בצורה אחידה ככל האפשר בין החללים הגדולים והפתוחים של הבית, אבל גם לתת לכם שקט לזמן רב. מערכת ריח חשמלית שקטה לבית – SUPER Q מבית מיוסנט, היא הפתרון האידיאלי, שעונה על כל הצרכים של בית גדול.

מערכת שקטה, שניתן לחבר לחשמל, או להפעיל עם סוללות, מתאימה לתלייה על הקיר בזכות עיצוב אטרקטיבי ואלגנטי. מלבד עוצמה שקטה ומרשימה, מערכת ריח Super Q לבית, כוללת גם מיכל ריח גדול במיוחד, שמאפשר לכם להנות מריח נפלא לבחירתכם, למשך זמן רב – כדי שלא תצטרכו להתאמץ.

בנוסף, המערכת מתחברת לאפליקציה ייעודית, המאפשרת לכם לקבוע מראש וגם כשאתם לא נמצאים בבית – מתי המערכת תתחיל לפעול, מתי להפסיק, באיזו תדירות, באיזו עוצמה להפעיל אותה וכל מה שצריך לחווית שימוש אופטימלית.

מפיץ ריח לבית גדול עם חדרים קטנים

אנחנו יודעים שגם בבית גדול יש לפעמים חדרים קטנים וסגורים – חדרי האמבטיה, חדרי שינה, חדר ארונות, או חדר אורחים וכל חלל אחר בבית שאתם רוצים לבשם, אבל בלי להעמיס.

במיוחד לחדרים קטנים יותר בבית –  נולד מפיץ ריח אוטומטי לבית, הפועל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. המכשיר פועל באופן שקט ועוצמתי, על ידי פיזור אדי ריח בטוחים ונקיים לחלל האוויר. הוא כולל בקר דיגיטלי חכם, אותו ניתן לכוון לימים שונים, עוצמות שונות ושעות שונות – כדי שתוכלו תמיד לשלוט בריח בצורה אופטימלית.

הריחות של מיוסנט

המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא ריח מושלם, שתמיד תרצו לחזור אליו הביתה. אבל המגוון הרחב שאנחנו מציעים, של ריחות יוקרתיים לבית, מאפשר לכם גם להחליף בקלות לריח חדש – בכל פעם שתרצו. תוכלו למצוא אצלנו בקטלוג חבילות ריח, שמאפשרות לכם לרכוש מראש מספר סוגי ריחות אהובים, או להיצמד לניחוח יוקרתי אהוב אחד, שאתם מתחברים אליו יותר.

לסיכום, מפיץ ריח לבית גדול מבית חברת מיוסנט הוא הפתרון האידיאלי ליצירת אווירה מושלמת ונעימה בכל חללי הבית. מיוסנט היא הספקית הרשמית של מפיצי ריח עם מעל 10 שנים של ניסיון בבישום ומיתוג בריח של בתי מלון, חנויות אופנה, בנייני יוקרה ועוד.

להתאמה אישית של הריח שלכם, או לייעוץ בבחירת מפיץ ריח לבית גדול – דברו איתנו!

כתיבת תגובה