מפיץ ריח תעשייתי VS מפיץ ביתי – מה ההבדל?

לרסס את בית העסק על בסיס שעתי בתרסיס ריח? זו אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות טובה יותר, מבושמת יותר ובעיקר פשוטה יותר: מפיץ ריח מתקדם! אנחנו ב”מיוסנט” מזמינים אתכם לבשם את העסק בניחוחות ייחודיים, שיתרמו באופן ישיר למיתוג העסק ולחוויית הלקוחות שלכם. אז שניה לפני שאתם נעטפים בניחוחות משכרים, דעו מהם ההבדלים המהותיים בין מפיצי הריח המיועדים לבית ולתעשיות שונות. 

מפיץ ריח תעשייתי VS מפיץ ביתי

אז מה מצופה ממפיץ ריח לתעשייה?

כפי שאתם לבטח משערים לעצמכם, ישנם מפיצי ריח המיועדים לשימוש פרטי-ביתי, לצד מפיצים המיועדים לתעשיות ועסקים. לא אחת אנו נשאלים: “במה שונים המפיצים זה מזה?”. אז רגע לפני שאתם מתפנים לבחירת הריח המתאים לעסק שלכם, אנו שמחים להשיב על השאלה. לפניכם, התנאים בהם צריך לעמוד מפיץ הריח על מנת לזכות בתואר “תעשייתי”:

  • מנגנון בישום חשמלי-אוטומטי – בבתים למשל, נפוץ מאד מפיץ הריח המבוסס על מקלות (קטורת). בהתאם לצורך, הופכים את המקלות וכך הריח מופץ מחדש לחלל. בתעשיות ובעסקים נדרש פתרון שונה, שכן אין זה ריאלי לצפות מעובדים להפוך מקלות על בסיס יומי על מנת לבשם את החלל. ולכן, כשאנו מתבקשים להמליץ על מפיץ ריח המתאים לתעשייה או לעסקים עם חללים גדולים, אנו ממליצים בהכרח על זה האוטומטי. מדובר על מפיץ חשמלי, כאשר שעות וימי הפצת הריח נתונים לבחירתו של המשתמש. 
  • הפצת ריח נרחבת – לא במקרה מפיצי הקטורת נפוצים מאד בבתים, שכן הם אינם נדרשים לבשם למרחקים. ובתי עסק? באופן טבעי הם מאופיינים בשטחים גדולים יותר, כך שנדרש מפיץ עמיד, חזק ועוצמתי שיכול לבשם למרחק. ואכן, מפיץ ריח תעשייתי מיועד לבישום חללים עד 300 (!) מטרים!
  • ניחוח יוקרתי, נוכח וזכיר – ריח טוב (ככל שיהיה) אינו מספיק. הציפייה של בעלי העסקים היא ליהנות מניחוח שיתרום למיתוג העסק ואפילו יעניק לו בידול בהשוואה למתחרים. אנו מציעים קולקציית ריחות עשירה ומגוונת, הכוללת בין היתר את הריחות הבאים: טוקיו, ברצלונה, מיאמי, פריז, אמסטרדם, תל אביב ועוד. כל ריח מייצר אווירה ספציפית ובהתאם מתאים לעסקים אחרים.

אז כמה כסף תצטרכו להשקיע ברכישת מפיץ ריח תעשייתי?

האם בישום העסק מותנה בהכרח בהשקעה כספית אדירה? התשובה היא שלא כמובן. מפיצי הריח שלנו הם ההוכחה שאפשר למתג את העסק בניחוחות קסומים ובעלות נוחה. אנו מזמינים אתכם להתרשם מקולקציית המבשמים שלנו, להשוות ביניהם ולבחור את זה שעונה על הצורך והציפיות שלכם. והמחירים? הנה דוגמאות:

  • מערכת בישום חשמלית – 650-725 שקלים
  • מערכת בישום פרימיום חשמלית – 1199 שקלים

חשוב לדעת – אנחנו מספקים אחריות של שנה על כל המכשירים בנוסף וכל עוד יש צריכה שוטפת של ריחות, אנחנו דואגים להאריך את האחריות לתקופת זמן בלתי מוגבלת.

מפיצי הריח שלנו מתאימים למסעדות ובתי קפה, בתי מלון, חנויות בגדים, חדרי כושר, משרדים ועוד. לא בטוחים איזה מפיץ ריח תעשייתי או ביתי מתאים לעסק שלכם? רוצים לקבל הכוונה באשר לריח המדויק לאופי העסק שלכם? התקשרו כעת ונשמח לסייע – 03-7224220

כתיבת תגובה