מפיץ ריח תעשייתי – איזה ריח מתאים לתעשייה?

מפיצי ריח מגיעים בגדלים שונים, עם מערכות הפעלה שונות ועם אינספור סוגי ריחות שונים, ממקורות השראה שונים. אפילו עם סוגים שונים של שמנים ארומטי – חלקם טבעיים ובריאים ואילו חלקם תעשייתיים יותר.

רצוי לבחור מפיץ ריח לתעשייה, שיש לו יכולת פיזור עוצמתית, שאינו מרעיש ומספק שקט תפעולי לזמן רב. אז אילו סוגים של מפיצי ריח מתאימים לתעשייה ואיך בוחרים את הריח המתאים?

מפיץ ריח תעשייתי - איזה ריח מתאים לתעשייה?

מפיץ ריח לתעשייה שנותן לכם הרבה שקט

בין אם אתם מחפשים מפיץ ריח תעשייתי, או מפיץ ריח לעסקים, אתם ודאי מחפשים מכשיר איכותי וחכם, שיכול לתת לכם הרבה שקט. הכוונה היא לשקט באוזניים, כי הוא לא מרעיש, אבל הכוונה היא גם לכך שהוא לא מצריך מכם התעסקות, כי הוא פועל בצורה חכמה ונוחה לטווח ארוך. הפתרון של מיוסנט לכל הצרכים של מפיץ ריח תעשייתי הוא SUPER Q – מפיץ הריח המתקדם ביותר בשוק.

זהו מפיץ ריח שקט וחכם, שמגיע עם מיכל גדול במיוחד ולכן פועל ברציפות לפרק זמן ארוך, ללא צורך בהחלפה והתעסקות. כך הוא משאיר אתכם פנויים לעסוק בעניינים יותר חשובים, מתוך ידיעה שהריח בסביבה תמיד נשאר טוב.

המכשיר פועל בחיבור לחשמל, או עם סוללות – מה שיותר נוח לכם. הוא גם מתחבר לאפליקציה, המאפשרת לכם לשלוט מכל מקום, בכל רגע נתון, בעוצמת הריח, בתדירות הפצת הריח, בתזמון ובכל פונקציה אחרת של הפעלת המכשיר – גם אם אתם ממש לא נמצאים בסביבה.

ואם כל זה לא מספיק – הוא גם מגיע עם אחריות לשנה, שמתחדשת לעוד שנה עם קנייה של קפסולות חדשות. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את הריח.

מיתוג בעזרת ריחות – איזה ריח מתאים לתעשייה?

קולקציית הריחות של מיוסנט נוצרה בהשראה של מותגי ריח מוכרים ואהובים, שידועים בהשפעה המדהימה שלהם על המוח האנושי. הריחות שלנו מחולקים לפי סגנונות ריח שונים ויוקרתיים, המאפשרים לכם לבחור את המיתוג שאתם רוצים לתת לעסק שלכם:

  • ריחות בהשראת בתי מלון מסביב לעולם – בורה בורה, הונולולו, לאס וגאס או ירושלים ועוד.
  • מותגים – סדרת ריחות בהשראת מותגי יוקרה אהובים, כמו לקוסט, ברברי, אברקרומבי ועוד.
  • חנויות אופנה – סדרת ריחות בהשראת רשתות אופנה אהובות: קסטרו, רנואר, אדידס ועוד.
  • ניחוח נשי מלטף – סדרת ריחות בהשראת ריחות נשיים מסביב לעולם.
  • ניחוח גברי משכר – סדרת ריחות בהשראת העוצמה הגברית.
  • פרש – סדרת ריחות מרעננים, בהשראת מוצרי טואלטיקה, בתי מלון ומרככי כביסה.

לסיכום, מפיץ ריח תעשייתי של מיוסנט מיועד לתת לכם שקט ואווירה משכרת לטווח ארוך, ללא מאמץ, עם טכנולוגיה מתקדמת שנותנת לכם שליטה מלאה מרחוק. בחירת הריח המתאים תאפשר לכם גם ליצור מיתוג מושלם ואווירה מהממת.

רוצים להתייעץ עם יועץ ריח מקצועי? צריכים עזרה בבחירת מפיץ ריח מתאים או להזמין דוגמית ריח? דברו איתנו!

כתיבת תגובה