איך להתאים ריח לעסק?

דבר אחד בטוח: אתם, כמו בעלי עסקים אחרים, רוצים להבטיח ריח טוב, עוצמתי וייחודי בבית העסק שלכם. ומה לא בטוח? כל השאר. בעלי עסקים רבים תוהים לעצמם: “על פי אילו פרמטרים עליי להעריך ריחות לעסק?”. קולקציית הריחות העשירה עלולה אמנם לבלבל, אך בחירת ריח לעסק יכולה להיות פשוטה משאתם חושבים! כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר 4 הדגשים לבחירת ריח מדויק ונכון לעסק. מוכנים?

איך להתאים ריח לעסק?

דגשים לבחירת הריח המושלם לבית העסק שלכם:

  • ריח שאתם בהכרח אוהבים – לעתים, הריח לעסק נבחר בעקבות המלצה של מומחים כאלו או אחרים (“האמן לי, זהו הריח שאתה חייב בעסק שלך”). המלצות אלו בעלות ערך כמובן, אך בתנאי אחד: שגם אתם, בעלי העסק, מתחברים לריח ואוהבים אותו. ריח הוא סימן היכר, תעודת זהות אם תרצו! מכאן, שאתם חייבים להתחבר לריח, להיות שלמים איתו ולהתגאות בו. 
  • ריח שמדגיש את “האווירה” שתרצו בעסק – ריח נוגע ברגש, מעלה זיכרונות, מעצב חוויה ייחודית ואפילו יכול ליצור אשליות מסוימות (“אני בתל אביב, אבל הריח כאן גורם לי להרגיש שאני בניו יורק”). שאלו את עצמכם: “איזו אווירה נכונה לי בעסק?”. באופן טבעי אין תשובה אחת נכונה, שכן כל עסק מאופיין בטמפו ייחודי, קהל אחר ומוצרים שונים. אז איזו אווירה אתם תרצו בעסק שלכם – תוססת ודומיננטית, שלווה ורגועה, אצילית ואגדית או משכרת ומתקתקה? 
  • ריח ייחודי – חובה! – כמה פעמים יצא לכם להיכנס לבתי עסק ולתהות לעצמכם: “אני מכיר את הריח הזה! הרחתי אותו כבר כמה פעמים!”? אנחנו מנחשים שלא מעט. זה בדיוק מה שלא תרצו שיקרה כשלקוחות יכנסו אליכם אל העסק! האפשרות לרכוש מבשם שנמכר ברשתות הגדולות אמנם קיימת, אך אפשרות טובה יותר היא לבחור ניחוח מתוך קולקציית ריחות בוטיק.  
  • ריח המופץ ממבשם אוטומטי – ודבר נוסף חשוב: כבעלי עסק, הדבר האחרון שיש לכם פנאי עבורו הוא התעסקות שעתית בבישום העסק. מסיבה זו, תרסיסים ידניים או מקלות ריח מהווים פתרון שמספק ערך חלקי. תנו עדיפות ברורה למפיצי הריח החשמליים-אוטומטיים המשמשים כפיתרון מצוין בתור מפיץ ריח לעסק, כך שאתם, עובדיכם ולקוחותיכם תוכלו ליהנות מריח נפלא באפס מאמץ.

איך בוחרים ריח לעסק מתוך שפע הריחות? די בקלות!

אנחנו יכולים לתאר לכם באינספור מילים עד כמה הריחות שלנו נעימים, ייחודיים, מלטפים ומרגשים. עם זאת, למה שנאריך במילים אם אתם יכולים פשוט להריח בעצמכם? באפשרותכם להזמין מאיתנו דוגמיות בישום של קולקציית הריחות. הדוגמיות מוצעות ללא עלות מלבד דמי המשלוח החד פעמיים (15 שקלים). כך, לפני שאתם רוכשים ריח שיתרום למיתוג העסק וחוויית הלקוחות, תוכלו להשוות בין הריחות השונים ולבחור את זה המדויק לכם. 

אנחנו ב-MiyoScent נשמח להשיב לכם על כל שאלה מקצועית, לייעץ לכם בנושא ריחות ולהפוך את שגרת עבודתכם למבושמת ונעימה במיוחד. לפרטים נוספים על בחירת ריח לעסק, התקשרו כעת – 03-7224220

כתיבת תגובה