איך לבחור מפיץ ריח מומלץ?

השוק מוצף במפיצי ריח מסוגים שונים – אוטומטיים או ידניים, חשמליים או על סוללות, במגוון של טכנולוגיות ועם סוגים שונים של שמנים. אז אנחנו ממש מבינים אם אתם קצת מתקשים להחליט – איך לבחור מפיץ ריח מומלץ? לכן, החלטנו לחשוף בפניכם כמה מן הסודות הכי כמוסים של המקצוע, כדי שתמיד תדעו לבחור מפיץ ריח מומלץ באמת.

איך לבחור מפיץ ריח מומלץ?

מפיץ ריח מומלץ בטכנולוגיית אולטרה סוניק

מפיצי הריח של מיוסנט הם מפיצי ריח בטכנולוגיית אולטרה סוניק – מוצרים הייטקים לחלוטין, שפועלים באמצעות גביש מיוחד, אשר פועל על רטט גבוה במהירות על קולית (ממש ככה). הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת פיזור אחיד של הריח בחלל אבל זה לא הכל. אופן הפעולה של מפיץ ריח אולטראסוני, מאפשרת פיזור איכותי ובריא יותר של השמנים הארומטיים, כי הוא לא מצריך חימום שלהם.

אמנם רצוי לבחור מפיצי ריח עם שמן איכותי מלכתחילה, שלא מפזר רעלים גם כאשר הוא מתחמם, אבל מפיץ ריח אולטראסוני אף מבטיח לכם, שמלכתחילה לא מתרחש חימום של השמן ולכן הטכנולוגיה הזו נחשבת בריאה וירוקה יותר מכל טכנולוגיה אחרת בתחום. בנוסף, שיטת ההפעלה הייחודית מבטיחה גם פעולה שקטה במיוחד של המכשיר ולכן אתם לא מרגישים ולא שומעים אותו, אלא רק נהנים מהריח.

מפיץ ריח עם אחריות

נוסף על טכנולוגיה מתקדמת להפעלת המכשיר, חשוב לא פחות – לקבל אחריות על מפיץ ריח מומלץ ככל שיהיה. לכן, אנחנו במיוסנט מקפידים לתת ללקוחות שלנו אחריות של שנה על המכשירים המיוחדים שלנו וגם שירות לכל החיים, כדי שתמיד יהיה לכם למי לפנות.

קל לשימוש

טכנולוגיה מתקדמת יכולה להרתיע – אם אתם לא מחוברים לטכנולוגיה במיוחד. אבל כל החוכמה היא גם לעשות לכם את החיים קלים. לכן מפיצי ריח של מיוסנט הם גם נוחים וקלים במיוחד לשימוש. החל במפיצי ריח שאתם רק צריכים לכוון פעם אחת מראש כדי לקבוע את תדירות ועוצמת הפעולה ועד מפיצי ריח מחוברים לאפליקציה, המאפשרים לכם לשלוט בריח של החדרים השונים בבית – גם אם אתם בדרך מהעבודה.

גם החלפה של קפסולות הריח אצלנו נעשית במינימום מאמץ – הקפסולות שלנו מתאימות לשימוש ממושך ולכן צריך להחליף אותן אחת לחודש – עד חודשיים שלושה, בהתאם לתדירות השימוש וסוג המכשיר. החלפת הקפסולות נעשית בקלות ובצורה פשוטה ואתם יכולים אפילו להחזיר לנו את הקפסולות הריקות ולקבל החזר כספי קטן, כדי לעזור לנו לשמור על הסביבה.

תמציות ריח ששומרות לכם על הבריאות

מפיצי ריח לא רק מבשמים לכם את האוויר, אלא גם משפיעים על האיכות שלו. לכן אנחנו מקפידים לתת לכם רק תמציות ריח העומדות בתקנים המחמירים ביותר, מספקות לכם אוויר נקי ואפילו מנטרלות וירוסים וחיידקים.

לסיכום, אם אתם מחפשים מפיץ ריח מומלץ – אתם במקום הנכון – מפיצי הריח של מיוסנט מובילים בתחום כבר מעל עשור ומשמשים באינספור עסקים, רשתות, בתי מלון ובתים פרטיים.

עכשיו גם אתם יכולים – היכנסו לקטלוג לבחירת מפיץ ריח או צרו איתנו קשר למידע נוסף!

כתיבת תגובה