איך מפיץ ריח עובד?

אינספור סוגים של מפיצי ריח קיימים היום בשוק. כל אחד מהם עובד בצורה קצת שונה. אז איך עובדים הסוגים המתקדמים ביותר של מפיצי ריח בשוק ולמה חשוב שתדעו את זה?

איך מפיץ ריח עובד

לא תאמינו איך מפיץ ריח עובד

מפיצי ריח אולי נראים כמו מוצר לואו טק, אבל לפעמים – ההיפך הוא הנכון. אפשר למצוא היום מפיצי ריח עם בקרים חכמים המאפשרים לכם לשלוט בעוצמה, בכמות ובתדירות של הריח, או מפיצי ריח אולטרסוניים המבוססים על גביש שרוטט במהירות על קולית ושומר על איכות השמן. אבל זה לא הכל.

ואם שאלתם את עצמכם למה, אז חשוב לנו שתדעו איך המפיצים שלנו עובדים פשוט כי המכשירים האלה, לואו טק, או הייטק, משפיעים ישירות על איכות האוויר שאתם נושמים.

מפיץ ריח אולטראסוני – מה זה אומר?

מפיצי ריח אוטומטיים, שמתיזים לחלל האוויר תמצית שמן ארומטי מעורבבת עם מים, הם מפיצי ריח מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת. הם משמשים את מיוסנט בתור טכנולוגיה עיקרית בזכות היתרונות שלהם. מפיצי ריח אולטרסוניים כוללים גביש מיוחד, רוטט במהירות על קולית וגורם לריח להתפזר בצורה אחידה בחלל, בלי צורך לחמם את השמן.

זהו פרט חשוב, מכיוון שסוגים פחות איכותיים של שמנים ארומטיים למפיץ ריח, עלולים להיפגע כאשר מחממים אותם. בנוסף, שיטת ההפעלה המיוחדת מבטיחה שהמכשיר ישמיע צליל בתדר שאינו נשמע על ידי האוזן האנושית ולכן זהו מפיץ ריח שקט במיוחד. לכן זוהי הטכנולוגיה הנבחרת לרוב מפיצי הריח שלנו.

מערכת ריח עם בקר דיגיטלי חכם

אנחנו מבינים היטב, שלכל אחד יש העדפות ריח שונות. מלבד בחירת סוגי ריחות שונים, כל אחד אוהב את הריחות שלו ברמות שונות של עוצמה, בתדירות שונה ולפעמים אפילו להשבית את הריח לכמה ימים, אם נוסעים לחו”ל למשל.

לכן, אפשר למצוא אצלנו מפיצי ריח עם בקר חכם, המאפשרים לכוון מראש את מפיץ הריח לעוצמות שונות, להפעלה בימים שונים בשעות שונות, קצת כמו שעון שבת, אבל קטן, אלגנטי, חכם ומותקן על מפיץ הריח שלכם.

מפיץ ריח מחובר לאפליקציה

למרות שבקר דיגיטלי חכם זה יופי של שדרוג, אנחנו מבינים גם אם אין לכם אפשרות לטפס על סולם כדי להגיע למפיץ ריח ולכוון אותו, או אם אתם רוצים לעשות שינוי בתכנות של הבקר, לפני שאתם מגיעים הביתה, כשאתם חוזרים מהעבודה. לכן, אנחנו מציעים גם מפיץ ריח חכם, מחובר לאפליקציה, כדי שתוכלו לכוון את הבקר החכם גם אם אתם לא בבית וגם אם פשוט לא מתאים לכם לטפס.

לסיכום, אנחנו במיוסנט מבינים שריחות זה עניין אישי, רגשי וחושי. לכן אנחנו משתמשים בכל אמצעי שהטכנולוגיה מציבה לרשותנו, כדי לעשות לכם את הריח לחוויה אמיתית, מרגשת וייחודית וגם מקפידים להשתמש רק בשמנים טבעיים, שעומדים בתקנים המחמירים בעולם.

רוצים ריח בהתאמה אישית? מחפשים מפיץ ריח מיוחד לצרכים שלכם? דברו איתנו!

כתיבת תגובה