מפיץ ריח לארון בגדים

הבגדים בארון הבגדים שלכם כנראה הגיעו לשם אחרי כביסה ריחנית עם מרכך בריח מדהים. יבשים ומקופלים, הם נכנסים אחר כבוד ואתם ודאי מצפים שהם ישארו עם ריח מדהים, עד שיגיע הרגע להשתמש בהם. אבל לא תמיד זה המצב. 

ארון בגדים הוא מקום סגור, שגם טיפה קטנה אחת של לחות יכולה ליצור בו ריחות לא נעימים, שנשארים לאורך זמן ונדבקים לבגדים. אז האם חייבים לנקות את הארון ולייבש אותו כל שבוע? או שיש פתרון טוב בצורת מפיץ ריח לארון בגדים?

מפיץ ריח לארון בגדים

סוגים שונים של מפיץ ריח לארון בגדים

זה לא חדש שאפשר למצוא בשוק מפיצי ריח לארון בגדים. אז זה בהחלט אפשרי, אבל כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים בפתרון המתאים לכם ביותר, חשוב לבדוק אם סוג תמצית הריח מתאים למוצרי טקסטיל ולא עלול לפגוע בשום צורה בבד, או בבגד, במצעים או במגבות.

בנוסף, חשוב למצוא מפיץ ריח לארון בגדים, שהריח שלו נשאר לאורך זמן, שמאפשר לכם לבחור מתוך מגוון ריחות נעימים ושיש לו ערך מוסף. אלה האפשרויות העיקריות, שיכולות לתת לכם פתרון אפקטיבי לריח בארון הבגדים:

קטורת זכוכית – מפיץ ריח מקלות

מפיץ ריח מעוצב מזכוכית, קומפקטי ואלגנטי, כמו בקבוק בושם. מתאים לחללים בגודל של עד 10 מ”ר ולכן אידיאלי גם לארונות בגדים. תוכלו לבחור ריח רענן מתוך מגוון של 10 ריחות יוקרתיים וגם לחזק את אפקט הריח, על ידי הפיכה פשוטה של המקלות – פעם ביום, או יותר – בהתאם לעוצמת הריח הרצויה לכם.

לחיסכון אופטימלי, תוכלו לרכוש חבילה של 5 מפיצי ריח זכוכית, שכל אחד מהם מספיק לחודש של שימוש ומכיל תמצית בישום מרוכזת.

מפיץ ריח אוטומטי לחדר ארונות

אם יש לכם חדר ארונות, אתם מסודרים. תוכלו לבחור מפיץ ריח אוטומטי, מותאם במיוחד לחללים קטנים כמו חדר ארונות, אשר יפיץ ריח באופן אחיד, בעוצמה מותאמת להעדפה האישית שלכם, ריח יוקרתי לבחירתכם. יחד עם זאת, חשוב לציין כי זהו פתרון מתאים לחדר ארונות ולאו דווקא לארון בגדים קטן וסגור.

מבשם טקסטיל ידני 

בטח כבר יצא לכם לבקר בספא, או בבית מלון ולהריח את המגבות, החלוקים והמצעים ולהשתגע – איך הם עושים את זה? אז אין כאן קסם וגם אין כאן מפיץ ריח אוטומטי, אלא מבשם אריגים ידני, המאפשר לבחור ניחוח יוקרתי, כמו שיש בבתי המלון היוקרתיים ביותר בארץ ובעולם – פשוט כי זהו בדיוק המוצר שהם משתמשים בו בעצמם.

מבשם טקסטיל של MiyoScent המכיל גם חומר חיטוי משמיד חיידקים, משאיר את הניחוח ל 24 שעות לפחות, אינו מכתים ומתאים לשימוש בארון הבגדים, אך גם על וילונות, ספות, מצעים ועוד.

לסיכום, בין אם אתם רוצים לבשם את ארון הבגדים ובין אם יש לכם חדר ארונות – הפתרון של MiyoScent עם מפיץ ריח לארון בגדים מתאים גם לכם! היכנסו לקטלוג שלנו לבחירת הריח המושלם!

כתיבת תגובה