מפיץ ריח לשירותים – כך תבחרו את המתאים ביותר

מפיץ ריח לשירותים מאפשר בישום של החדר הכי חשוב בבית, אבל גם אם יש לכם שירותים בעסק – אתם חייבים מפיץ ריח. הוא צריך להתאים לגודל של חדר השירותים ולתדירות השימוש בו ולכן נשאלת השאלה – איך בוחרים מפיץ ריח לשירותים?

מפיץ ריח לשירותים - כך תבחרו את המתאים ביותר

שיקולים לבחירת מפיץ ריח לשירותים

כיום אפשר למצוא אינספור סוגים של מפיצי ריח – אוטומטיים, ידניים, קטנים, גדולים, חשמליים ועוד. אבל כאשר בוחרים מפיץ ריח לשירותים, יש כמה שיקולים שיעזרו לכם לבחור:

  1. איפה נמצאים השירותים? האם אלה שירותים בעסק, המשרתים את הלקוחות? או שירותים ביתיים המשרתים את בני הבית? 
  2. האם מדובר על חדר שירותים קטן בגודל שני מ”ר? או חדר שירותים גדול, עם מספר בתי שימוש, כמו שיש בקניונים, או בבנייני ציבור גדולים?
  3. האם מדובר על חדר שירותים פרטי, המשרת אדם אחד או שניים – בתדירות נמוכה יחסית, או חדר שירותים עמוס, המשרת עשרות ומאות אנשים ביום?
  4. האם יש העדפה לסוג מסוים של ריח לצורכי מיתוג, או העדפה אישית?

מענה על כל השאלות האלה, יעזור לכם לבחור מפיץ ריח לשירותים, שישרת אתכם היטב, בהתאם לצרכים המדויקים שלכם.

התאמת מפיץ ריח לשירותים לפי הצורך

מגוון רחב של מפיצי ריח איכותיים, מאפשר לכם לבחור מפיץ ריח לשירותים, בדיוק לצרכים שלכם:

מערכת ריח קיו

מפיץ ריח ביי כולל קפסולת ריח לבחירה מתוך מגוון ריחות יוקרתיים. מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת פיזור ריח אפקטיבי, אך שקט לחלוטין.

המערכת מפיצה אדי ריח לחלל האוויר בעדינות ולכן מתאימה לחללים קטנים, כמו חדרי שירותים, חדרי אמבטיה, חדרי אורחים ואף חדרי ארונות. אבל גולת הכותרת היא בקר דיגיטלי חכם, המאפשר לכם לכוון שליטה מלאה בהפעלה של מפיץ ריח לשירותים בימים, עוצמות ושעות שונות – לפי העדפה אישית.

מפיץ ריח אוטומטי ביתי

מפיץ ריח אוטומטי המפזר את הריח בצורה שקטה לחלוטין, עם אפשרות בחירה מתוך עשרות סוגי ריחות. מתאים במיוחד לחללים קטנים וסגורים, כמו חדר רחצה עם שירותים בבית, או חדר שירותים משרדי.

קטורת זכוכית – מפיץ ריח מקלות

מפיץ ריח אידיאלי לחדרי שירותים קטנים. מגיע בבקבוק אלגנטי בעיצוב המזכיר בקבוק בושם ומגוון ריחות יוקרתיים לבחירה. מאפשר ריענון ועוצמת ריח מרוכזת, על ידי הפיכה של המקלות פעם ביום.

מפיץ ריח אוטומטי ביתי עם מיכל בישום כפול

מיכל בישום כפול בגודלו מאפשר לצמצם את ההתעסקות עם מפיץ הריח למינימום ההכרחי, כאשר הוא דורש החלפה לעיתים רחוקות בלבד. בנוסף, ניתן להפעיל אותו באמצעות אפליקציה, כך שגם אם חדר השירותים של העסק נמצא רחוק מהמשרד – אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד יש שם ריח נעים.

מפיגי ריח לשירותים

מיכלי זכוכית דקורטיביים, בגודל של בקבוק בושם, מכלים תמציות ריח נפלאות. הריח נפוץ בחלל חדר השירותים באמצעות מקלות קטורת, טבולים בתמצית הריח. מתאים לחדרי שירותים ביתיים קטנים, או לחדרי שירותים עם תדירות שימוש נמוכה.

לסיכום, כל מפיץ ריח לשירותים יכול לתת מענה לסוג אחר של צרכים, אבל מגוון האפשרויות רחב מאוד ומאפשר לכם לבחור בדיוק את מה שמתאים לצרכים של העסק, או של הבית שלכם.

מגוון אפשרויות הבחירה לא מסתיים בבחירת סוג מפיץ הריח, אלא גם בבחירת הריחות עצמם, מתוך קולקציה גדולה ואיכותית של ריחות יוקרתיים, שמעבירים תחושת ניקיון, יוקרה ופינוק – אפילו בחדר השירותים. היכנסו לקטלוג שלנו למידע נוסף על מפיץ ריח לשירותים!

כתיבת תגובה